Avril v časopisech

Nová zpráva od Bandaids

17. srpna 2010 v 16:18 | Klarushka
Ahoj všichni na Bandaids,
jen se chci s vámi spojit. Pracuji v LA na desce. Zkouším nové věci. Prozkoumávám. Jde o to, že píšu svoji vlastní hudbu a proto mi to trvá tak dlouho, musím žít svůj život pro inspiraci. V tomto okamžiku mám tolik materiálu, že by vystačil na dvě desky. Přibližuji se. Díky za následující podporu. Nemůžu se dočkat až se k vám brzy vrátím s vydáním nového singlu.

S láskou,
Avril
xo
                        Zdroj:Daysy

Avril vs. Lindsay

7. srpna 2010 v 18:51 | Klarushka
Článek z bravogirl!...

Drsnou hádku vyvolala minulý týden zpěvačka Avril Lavigne! Došlo k tomu na zámečku Marmont, kde si zpěvačka užívala s přáteli a objektem její záště byla herečka Lindsay Lohan!

"Avril zrovna obědvala s přáteli a svým přítelem Brodym Jennerem, když do restaurace přišla Lindsay," vypráví očitá svědkyně incidentu.

Lindsay prý chtěla celý stůl jen pozdravit, dřív než se k nim ale přiblížila, Avril na ní spustila: "Táhni pryč! Jsi zrádkyně! Jsi loser! Nesnášim falešný lidi! Nepřibližuj se ke mě a k mým přátelům!"

Lindsay byla tak zaskočená, že se nezmohla na slovo, když ale naštvaně odcházela, hlasitě přemlouvala místní ochranku, aby Avril z restaurace vyhodila. To se jí ale nepodařilo!

Uuups! Hodně drsná scénka! Její původ? Lindsay prý Avril urazila...

Když se totiž hvězdy potkaly na tom samém místě před dvěma týdny, Avril nejprve Lindsay přehlédla a bez toho, aby ji pozdravila, si šla sednout ke svému stolu. Tam ji přátelé upozornili, že procházela kolem Lindsay, která se jí snažila pozdravit. Avril se ihned zvedla a šla za herečkou k jejímu stolu, aby situaci napravila. Lindsay jí ale na pozdrav neodpověděla, totálně jí ignorovala a dál se bavila se svou partou.

Avril se pak svěřila: "Takhle ponížená jsem se necítila od základní školy. Lindsay už není moje kamarádka!" Zdá se, že holčičí trable se nevyhýbají ani slavným stars!


                                                                        Zdroj:

            Tééda, to bych do Avril neřekla :O

Avrilin zachránce :)

7. srpna 2010 v 18:46 | Klarushka
Avril Lavigne má opravdového hrdinu. Brody Jenner ji zachránil před utopením v průběhu poslední surfovací lekce. Avril, která je spojovaná s Jennerem od února 2010 si užívala soukromou lekci v Malibu, Kalifornii, když byla sražena surfem. Ale byla v dobrých rukou - Jenner se k ní rozběhl a pomohl jí na břeh, kde se vzpamatovala ze zděšení, říká America's Star Magazine. Zdroj říká, "Velká vlna jí smetla do vody dnem vzhůru. Brody tam doplaval a odvlekl jí na břeh. Napila se vody a kašlala. Když si Avril uvědomila, co se stalo, byla tak vděčná, že tam Brody byl, aby ji zachránil." Avril se rozešla s Deryckem Whibleym v minulém roce.

Zdroj:

Brody chce požádat Avril o ruku

5. srpna 2010 v 20:57 | Klarushka
Informaci, že Brody Jenner chce požádat Avril Lavigne o ruku vypustili do světa Brodyho přátelé v rádiu KIIS FM Ryana Seacresta.

Moc jí to přeju, protože Brody se k ní narozdíl od Derycka hodí a záleží jenom na tom, aby byla Avril šťastná.

Zdroj: My SB Unwanted 

Další zprávy od Avril

11. května 2010 v 10:26 | Klarushka
Poslední dobou Avril pravděpodobně zvyšuje kotakt se svými fanoušky, a tak napsala další mail. Letos je nominovaná Black Star na "FiFI Awards". Avril a další slavné osobnosti s jejimi vůněmi bojují o titul nejlepšího parfému v kategorii "oblíbené vůně pro ženy". Chete-li hlasovat pro parfém Avril zaregistrujte se na: fragance.org. Ta registrace a váš hlas může udělat hodně. 

,,Ahoj všichni! No právě jsem se dozvěděla, že můj první parfém se dostal do finále jednoho z nejvyššího ocenění "FiFi". Takže jsem velmi spokojena s nominací "Vůně roku pro ženy". A tak vlastně můžete hlasovat pro vaší oblíbenou vůni zde . Děkuji vám za vaši podporu. 
s láskou, 
Avril. "


Zdroj:Avril Beats

Popteen

7. března 2010 v 10:17 | Klarushka

Avril si dává pauzu se zpěvem :-(

22. února 2010 v 12:00 | Klarushka
Na pár webech o Avril Lavigne byl zveřejněn článek, že Avril si dává pauzu se zpěvem!Prý změní image!!! Mno přečtěte si to sami:

''Alice'' v TOP 10

20. února 2010 v 14:02 | Klarushka

Nový song "Alice" se umístil na žebříčku TOP 10 v BRAVU!
(scan > lipushy.blog.cz)

Zdroj:Daysy

Avril pro Haiti?

20. února 2010 v 13:59 | Klarushka
Podle nejnovějších informací se prý Avril zřejmě připravuje na nahrátí songu na pomoc Haiti.
Podle Globe a Mail bude nahráto CD jménem Wavin' Flag, kde by měli figurovat takové kanadské hvězdy, jako Nelly Furtado, Nickelback a dokonce Deryck Whibley.Detaily zatím nejsou známé, ale šeptá se, že tenhle projekt přijde velmi brzy.

Kopírovat se zdrojem :-D

Článek v BRAVU

8. února 2010 v 14:44 | Klarushka
Avril Lavigne má po rozvodu s Deryckem Whibleym a pořádně si užívá single života!

Nedávno si dokonce vyrazila do Las Vegas, města vyhlášeného hazardními hrami a bujarým nočním životem.

Jela tam za svým novým kamarádem Tysonem Ritterem, který zrovna ve Vegas koncertoval se svou kapelou The All-American Rejects.

Původně mělo tohle setkání jediný důvod - Avril zazpívala s Tysonem jeho hit Gives You Hell, nakonec se ale všechno zvrtlo...


Společným vystoupením, které bylo pořádně žhavé, celý večer totiž teprve začal...

Avril s Tysonem pak vyrazili na tah po nočním Vegas, prošli nespočet barů a nakonec byli rozjetí natolik, že zašli do striptýzového klubu!

Jestli pak strávili i společnou noc, v hotelu jsme se nedozvěděli, jisté ale je, že Avril vypadala opravdu šťastně a Tyson z ní nemohl spusti oči! Že by mezi nimi bylo něco víc než jen obyčejné přátelství...


NO TAK JAKO NEWIM CO JE NA TOM PRAVDY,ALE BRAVU KAŽDOPÁDNĚ MOC NEVĚŘÍM....ALE JAK TO BYLO DOOPRAVDY TO VÍ JEN TI DVA...xD
 
 

Reklama