Srpen 2010

Dnes nic

18. srpna 2010 v 11:47 | Klarushka |  Moje výtvory
Dnes nic nepřidám, protože jsem nenašla nic novýho tak se nezlobte.
//Připomínám, je přednastaveno

Nová zpráva od Bandaids

17. srpna 2010 v 16:18 | Klarushka |  Avril v časopisech
Ahoj všichni na Bandaids,
jen se chci s vámi spojit. Pracuji v LA na desce. Zkouším nové věci. Prozkoumávám. Jde o to, že píšu svoji vlastní hudbu a proto mi to trvá tak dlouho, musím žít svůj život pro inspiraci. V tomto okamžiku mám tolik materiálu, že by vystačil na dvě desky. Přibližuji se. Díky za následující podporu. Nemůžu se dočkat až se k vám brzy vrátím s vydáním nového singlu.

S láskou,
Avril
xo
                        Zdroj:Daysy

Co Avril říkáá :-)

17. srpna 2010 v 14:32 | Klarushka |  skrývačka
Přednastaveno :-)
Co Avril říká?
Chci, aby to bylo něco vtipnýho a aby to mělo nápad.Všechno je jen na Vás :-)
Beru prvních 5

Bleskajda

16. srpna 2010 v 10:00 | Klarushka |  Bleskajdy
Pozor upozorňuju, že je přednastaveno


1.Ahojky
2.Jsi holka/kluk
3.Jsi věrný fanoušek Avril
4.Líbí se ti tu
5.Jsi mé SB
6.Těšíš se do školy xP
7.Co na dipík
8.čauky...mňauky :P


Beru první čtyři

Teď tu nebudu

15. srpna 2010 v 16:01 | Klarushka |  Moje výtvory
Taak, teď odjíždím na týden do Francie a možná i do Španělska, tak tu nebudu, ale nepozastavuju, ptž dělám články předem takže blog stát určitě nebude.Za den tady bude min. 1 článek, ale možná tu taky někdy žádný nebude, tak se nezlobte a Sbénka si mě nemažte.Upozorňuji taky na to, že zápis SB bude trvat jen do doby, kdy se vrátím a možná pár dní potom, ale doufám, že to všechny SB stihnou.Samozřejmě nepočítám ty co mají pozastaveno-to by bylo dost nefér :).Jinak se chystám s bráchou udělat parodii na nějaký klipy, takže si to ve Francii asi dost užijem-bude to prčaa-ale Vás to asi nezajímá, tak Vás tim zatěžovat nebudu x).....Můj druhý blog zatím nemá žádné Sb, což je docela škoda, tak kdyby se chtěl někdo třeba spřátelit, bylo by to super odkaz je:www.j-bieber-4ever.blog.cz
Mějte se hezky
pp
YOUR KLARUSHKA :-*

Dnes už N-I-C

12. srpna 2010 v 22:24 | Klarushka |  Moje výtvory
Tak pro dnešek už toho mám dost.Jsem moc unavená a už pomalu nerozeznám písmeno od čísla.Zítra sem mám v úmyslu přidad haldu věcí.Tak např.diplomky pro new sb, další články atd.
Mám taky new blog o Justinovi Bieberovi www.j-bieber-4ever.blog.cz , takže budu mít dost práce i s timhle, ale někdo nemusíte mít ráda J.Biebera, tak o něm moc mluvit nebudu.No jinak už si jdu lehnout, tak papa

YOUR Klarushka :-***

Od AvriLLe

12. srpna 2010 v 21:36 | Klarushka
Mám zase NEW SBénko a dostala jsem od něj tenhle krásný diplomek.Děkujuu mooc je nádherný

Los Angeles, West Hollywood

12. srpna 2010 v 21:26 | Klarushka |  Avril paparazzi
Omlouvám se všem SBé, že jsem teď neobíhala, ale bez očekávání mě táta odvezl k babičce a já si nestačila ani zabalit notebook.Tak snad si mě SB nesmažete.
Jinak ty fotky jsou moc povedený, ikdyž je to paparazzi. :-D
                             Zdroj:avril-lavigne-daysy.blog.cz

Avril Lavigne a Paramore-Hot(Mashup)

7. srpna 2010 v 19:11 | Klarushka |  Avril-videoklipy
Mám to ze svýho druhýho blogu a je to fakt něco.Poslechněte si to.Málem jsem začala tancovat:D

Avril vs. Lindsay

7. srpna 2010 v 18:51 | Klarushka |  Avril v časopisech
Článek z bravogirl!...

Drsnou hádku vyvolala minulý týden zpěvačka Avril Lavigne! Došlo k tomu na zámečku Marmont, kde si zpěvačka užívala s přáteli a objektem její záště byla herečka Lindsay Lohan!

"Avril zrovna obědvala s přáteli a svým přítelem Brodym Jennerem, když do restaurace přišla Lindsay," vypráví očitá svědkyně incidentu.

Lindsay prý chtěla celý stůl jen pozdravit, dřív než se k nim ale přiblížila, Avril na ní spustila: "Táhni pryč! Jsi zrádkyně! Jsi loser! Nesnášim falešný lidi! Nepřibližuj se ke mě a k mým přátelům!"

Lindsay byla tak zaskočená, že se nezmohla na slovo, když ale naštvaně odcházela, hlasitě přemlouvala místní ochranku, aby Avril z restaurace vyhodila. To se jí ale nepodařilo!

Uuups! Hodně drsná scénka! Její původ? Lindsay prý Avril urazila...

Když se totiž hvězdy potkaly na tom samém místě před dvěma týdny, Avril nejprve Lindsay přehlédla a bez toho, aby ji pozdravila, si šla sednout ke svému stolu. Tam ji přátelé upozornili, že procházela kolem Lindsay, která se jí snažila pozdravit. Avril se ihned zvedla a šla za herečkou k jejímu stolu, aby situaci napravila. Lindsay jí ale na pozdrav neodpověděla, totálně jí ignorovala a dál se bavila se svou partou.

Avril se pak svěřila: "Takhle ponížená jsem se necítila od základní školy. Lindsay už není moje kamarádka!" Zdá se, že holčičí trable se nevyhýbají ani slavným stars!


                                                                        Zdroj:

            Tééda, to bych do Avril neřekla :O